Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 22. septembra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Chodíte na jazykové pobyty cez agentúry?

Fotografia
krauz
pred 3 rokmi
Pozná niekto z vás jazykovú agentúru Limimalta? Syn si ju našiel na nete a chcel by ešte začiatko septembra stihnúť nejaký jazykový pobyt na vylepšenie angličtiny. Len tak naslepo ho pustiť nechcem,preto som mu povedal, nech si nájde nejaké agentúry a spravíme sito - rozposlali sme žiadosti o cen. ponuky asi piatim, ale títo sa mi ozvali ako prví a mali zaujímavú cenu. Ocenil by som úpravdivé názory, prípadne tipy aj nejaké iné agentúry

Diskusné príspevky (4)

Fotografia
Anonym
pred 3 rokmi
a kam chce ísť syn? do akej krajiny a na koľko? podľa toho sa dá vybrať agentúra... na krátkodobé pobyty sa moc neoplatí chodiť, viem to z vlastnej skúsenosti, lepšie je ísť na minimálne 4 týždne.
Fotografia
Anonym
pred 3 rokmi
prečo sa neoplatí chodiť na krátkodobé? ja som chcela ísť na dva týždne.. viac si nemôžem zobrať voľno z práce
Fotografia
Sandra
pred 3 rokmi
To poznám len z toho titulu, že na Maltu presne šla na 3 mesiace moja najmladšia sestra. Užívala si to tam, naučila sa spíkovať a veľmi jej to pomohlo na výšku keď šla študovať jazyky. Potom šla aj do Španielska, cez inú agentúru. Nemyslím si, že sa mala na čo sťažovať. Agentúry sú dobrá vec, lebo sa o teba tam postarajú, vybavia. Nie si tam sám na všetko. No a ako na dva týždne ísť tak aspoň vyskúšať, veď prečo nie. Jasné že nikde sa neoplatí ísť na menej a nie ešte tak ďaleko. Veď aj k moru radia aby si človek oddýchol tak 3 týždne a povedzme si, kto na to má dovolenku a peniaze.
Fotografia
Joco
pred 3 rokmi
Cau, ja by som urcite isiel cez agenturu, raz som uz bol takto v Anglicku, v Brightone cez drBuba, vsetko zabezpecia takze som nemal ziadne starosti.

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Chcú nám ukradnúť ešte aj pôdu!0 smilan pred 5 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
Vanda vydala svoj prvý španielsky album. Jej nový singel vás prekvapí
Slovenská speváčka vydala popový album v španielčine. Akokoľvek zvláštne to pôsobí, výsledok znie veľmi zaujímavo a sviežo.
Vanda vydala svoj prvý španielsky album. Jej nový singel vás prekvapí