Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 22. novembra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Vlastná tvorba electro house a techna

Fotografia
vicky
pred 4 rokmi
Theresy, ja napríklad tiež tvorím a milujem to... dlho som sa bala posunuť svoje veci von, no zistila som, že ludom sa to páči, tak prečo nie? možno niekomu zaplníš to, čo chce z hudby a spravíš ho spokojným a to je to, prečo sa tvoriť oplatí... písalo mi vela ludí, že ich baví moja hudba a ja som im za to vdačna...motivuje ma to tvoriť viac, prepracovávať svoje veci stale detailnejšie a v neposlednom rade aj vrážať viac do techniky... napríklad inule som kupovala taký mixpult - http://www.electronic-star.cz/Mixazni-pulty_c120.htm - Behringer Xenyx X1622USB Mischpult 16 Kanäle USB-Interface - i ked cena bola celkom fajn, človek čo nemixuje profi a za prachy, tažko vyžije pri takejto zalube, preto aspon pozitívne ohlasy potešia :) je to jediná "pláca", ktorú dostáva amatar DJ. :)

Diskusné príspevky (3)

Fotografia
Theresy
pred 6 rokmi
Vlastné tvorby
Fotografia
Theresy
pred 6 rokmi
Vsetci ty co mate zalubu tvorit vlastne skladby a rozpravat sa o tom tak sem :-)
Fotografia
SidoLadislav
pred 3 rokmi
Vlastná tvorba electro house a techna ...suhlasim :D

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

POTREBUJTE ÚVER0 Musa1 pred týždňom
Samoukom muzikant1 Matelo pred rokmi
lavoruka? gitara2 honzzo pred rokmi
svokraaa1 Rado-7 pred 2 rokmi
Vyber gitar4 honzza pred rokmi
Aky toalet?2 andrejko123 pred 3 rokmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know