Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 30. apríla 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Firma SRDS s.r.o

Fotografia
danielt1
pred 4 mesiacmi
Zdravim, chcel by som sa spytat, ci nemate nahodou skusenosti s firmou SRDS (ich webova stranka je srds.sk). K mojim znamym dnes prisiel jeden pan, ktory im ponukal ich sluzby. Konkretne ide o sluzby ohladom vykurovania - udajne tato firma zabezpecuje kontroly, udrzby kominov a plynovych skriniek (nieco v tom zmysle). Mesacny poplatok ma byt 3,5€ a viazanost na 3 roky. Povedal, ze aj na obecnom urade maju nejake letaky s informaciami, ze ide o serioznu firmu - no to moze povedat hocikto, vsak? Mne osobne sa to nezda, do domu by som nepustil nikoho cudzieho, no zial, oni tak nespravili a stihli podpisat tuto zmluvu. Mam obavy, ci nejde o nejaky podrvrh, ktorych je dnes neurekom. Vopred dakujem za Vase nazory. PS: Mozem prilozit aj prilohu so zmluvou, ak by bolo treba a ak by bol niekto fakt ochotny.

Diskusné príspevky (2)

Fotografia
Anonym
pred 2 mesiacmi
ano je to firma ktorá zabezpečuje služby odbornikov ale za tie služby sa platí zas im takže pokial tri roky nikoho nepotrebujete z uvedených odbornikov tak zaplatite cca 40 x 3 roky 120€ a odbornikommktorych potrebujete napr kominára zaplatite raz za rok 10 x napr 3 roky spolu 30 -40,možno 50 tak si zrátajte dve a dve .
Fotografia
Anonym
pred 2 mesiacmi
Sú to klamári a zlodeji! Pozor na nich! Nahovoria vám, že zo zákona ste povinný mať všetky revízie, že oni to všetko zabezpečia, iba 3,50 mesačne (zabudnú však povedať, že všetky služby si musíte platiť zvlášť, 3,50 je iba za to, že ste v ich registri, aby vám mohli vyvolávať čo všetko si musíte dať spraviť), vraj budú chodiť na to kontroly zo štátu a ešte nezabudnú dodať, že je to napr. v spolupráci s obecným úradom, všetci susedia to už podpísali, majú plné kapacity, zoberú už len posledných 5 klientov a pod. Ak ste to už podpísali, do 14 dní sa dá zmluva zrušiť, inak je viazanosť až 3 roky, ak to ukončíte skôr, aj tam musíte doplatiť tých 3,50 mesačne do konca viazanosti. Samozrejme treba byť opatrný, aby ste výpoveď zaslali najneskôr 3 mesiace pred ukončením 3 rokov, inak to automaticky predĺžia o ďalšie tri roky...

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Skúsenosti so Somfy14 Peter pred rokom
Firma na marketing4 Anonym pred rokom
Slovakia Energy skúsenosti84 Karin pred 3 dňami
operatívny leasing0 michal8888 pred rokmi
Často čítam knihy0 ????????? ????????? pred 2 rokmi
Dobry IS do firmy..poradte5 anonym pred 2 rokmi
Krakow preprava osob5 Petra pred rokmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
Nový album PENTATONIX už čoskoro!
Už 7.apríla sa môžeme tešiť na novinku skupiny Pentatonix - PTX VOL.4-CLASSICS!
Nový album PENTATONIX už čoskoro!