Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie Dnes PR správy

Dnes je 19. februára 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Slovakia Energy skúsenosti

Fotografia
Anonym
pred rokom a pol
Slovakia Energy by som Vám odporučil, ak chcete ušetriť, myslím že majú na slovenskom trhu jedny z najlepších cien a aj sa stávajú celkom stabilný firmou, takže prestupom nič nepokazíte.

Diskusné príspevky (81)

Fotografia
Markus
pred rokom
zatiaľ mám u firmy len plyn, pretože mi ho ponúkli za dobrú cenu, s elektrikou som inde a ani neplánujem prevádzať elektrinu inam, pretože mi to takto vyhovuje keď mám obe komodity u iných dodávateľov aj tak sa to vypláca.
Fotografia
M.K.
pred rokom
Dobrý deň, neviem o čom všetkom sa tu píše, ale môj názor na je plus mínus na všetky rovnaký, len niektorí dodávateľa ponúka nižšie a niektorí vyššie ceny za odber... Slovakia podľa mňa patrí do tej prvej skupiny dodávateľov, čo je podľa mňa lepšia možnosť, ale každému ako chce  ...
Fotografia
Anonym
pred rokom
Dobrý deň, celý náš dom prešiel pred minulou zimou ku slovakia energy a myslím, že zatiaľ sa nám to osvedčuje aj na spoločnom osvetlenie, nemôžem si na firmu sťažovať aj ľudí v našom dome sú za zmenu radi.
Fotografia
5jan6
pred rokom
u slovakia energy mi od minulého roka o niečo znížili ceny. je pravda, že som od nich ešte nemusel odchádzať, ale s takými cenami to neplánujem. Myslím, že ak si ale človek prečíta všetko čo má v zmluve nemôže ho nič zaskočiť a nemôže mať problém.
Fotografia
Anonym
pred rokom
Práve som bola u nich na pohovore, zavádzajúce informácie v ponuke na profesii, je to prakticky podomový predaj ale pozícia mala byť v kancelarii na obchodnom oddelení.
Fotografia
Mártýn
pred rokom
Prešiel som ku slovakia energy, keď ponúkali nejaké akčné ceny na prevody a od tej doby (je to asi 4 roky) od nich odoberám ako elektrinu tak plyn a zatiaľ je všetko v poriadku. Len nedávno prerobili svoje stránky, na ktorých kontrolujem svoje výdavky, tak si na to musím zvyknúť..
Fotografia
PEDRO
pred rokom
U slovakia energy sme sa dohovorili na splátkach a po dostavaní domu sme k nim prešli. Je to rok čo sme s nimi a zatiaľ je všetko OK ... Uvidíme ako to bude vyzerať ďalej, pretože zatiaľ od nich odoberám, keď zlacňujú ceny na burze, ale až sa začne zdražovať, tak ma bude zaujímať ako sa k tomu postaví.
Fotografia
Anonym
pred rokom
Ahoj, ešte som sa u slovakia energy moc neohrial, ale podľa toho čo mám mať teraz za ceny od nich, by som sa mal dostať na moje minimum, tak uvidíme, to je to zníženie cien na trhu ...
Fotografia
lemica
pred rokom
ahojte moj priatel ma u nich pracovat slubuju mu vysoky zisk...ja mam z toho zly pocit ...ma niekto nejake skusenosti s nimi ako podomovy predajca?dakujem
Fotografia
Anonym
pred rokom
Moja skúsenosť so Slovakia Energy síce nesúvisí s odberom, ale môže čo to o spoločnosti prezradiť. Na profesia.sk má spoločnosť uvedená viaceré ponuky, z ktorých som na jednu reagovala (link: http://www.profesia.sk/user_details.php?action=show_reaction&job_applicant_id=32432988). Následne sme sa dohodli na čase pohovoru. Okrem mňa mali ísť v tom istom čase na pohovor ešte ďalšie dve slečny. Tu si to uľahčili, pretože preskočili klasické ústne interview a dali nám vyplniť mini dotazník, kde sme uviedli vzdelanie, osobné informácie (meno, tel. č. atď.), predchádzajúce pracovné skúsenosti, očakávanie od pozície, očakávaný plat a pod. Po vyplnení si nás pozval mladý muž (kontaktná osoba a zrejme vedúci danej pobočky či oddelenia) na krátky rozhovor. Pýtal sa len na to, ako sa hodnotíme v komunikatívnosti a ambicióznosti, ďalej čo vieme o spoločnosti a na to sám povedal niečo o pozícii a práci. Tu uvediem, že hovoril o nejakej jednoduchej administratívnej práci, zabezpečovaní služieb zákazníkom a vyplývalo z toho, že sa zrejme bude jednať o prácu na danom pracovisku (ak ste si ešte nepozreli pracovnú ponuku hore v linku, pozrite teraz a usúďte, o čo sa asi jedná). Zaujímavá časť sa týkala platu. Nielenže je uvedený plat 1200 euro, ale padlo tam niečo o tom, že to je len základ a bude sa to navyšovať a ďalšie navyšovanie závisí od situácie, tržieb a šikovnosti pracovníkov. Stále je to však na takú pozíciu nereálny plat. Na moju otázku, koľko bude asi trvať školiaci proces, odpovedal, že najviac dva mesiace, ale môže byť aj dva dni. Tu mi niečo prišlo zvláštne – ktorá pozícia sa bez absolútnych skúseností dá naučiť za 2 dni? Nevadí, pozvali si ma teda ešte raz, že uvidím, ako sa pracuje. Dostala som možnosť buď prísť na 8:30 a byť tam do 11-tej, alebo prísť o 12-tej a odísť po 16-tej. Znova – prečo? Prečo je jeden termín kratší? O čo sa jednalo? Mladý muž sa očividne zabával, keď som sa snažila odhadnúť, čo je za tým a čo sa bude diať. Žiadne ďalšie informácie sa mi ale
Fotografia
Anonym
pred rokom
nedostali a dohodli sme sa nasledujúci deň na 8:30. Ostala som v tom, že sa dostavím, budem na pracovisku sledovať prácu na danej pozícii, aby som sa neskôr mohla rozhodnúť a odišla som. Spomeniem ešte, že spomínaný vedúci mladý muž pôsobil pohodovo, uvoľnene, sympaticky, profesionálne, mal zmysel pre humor a celkovo robil veľmi dobrý dojem. Druhý deň som sa dostavila na 8:30 a, ak sa nemýlim, nebola som sama a so mnou tam bol ešte jeden uchádzač. Zamestnanci mali meeting, tak sme čakali. Spomenutý vedúci mladý muž zo včera ma privítal a povedal, že nech ešte chvíľu počkám. Vtedy vyšli ostatní pracovníci a rozdelili sa do dvoch skupín. Mňa si tam „zobrala“ jedna mladá pracovníčka a povedala, že idem s nimi. Ja že kam....toto mi je novinka, že niekam idem. Ona vraví, že ideme do Smoleníc. V myšlienke, že sa tam najskôr deje niečo ako workshop, stretnutie alebo čosi podobné, som šla. Počas cesty k autu sa ma mladá žena pýtala všeličo, pôsobila pohodovo, sebavedome (možno až príliš) a spýtala sa, čo viem o práci. Povedala som, že mi nič presne nebolo povedané a som tu od toho, aby som to videla v praxi. Čo je však dôležité povedať, je to, že večer predtým som si spoločnosť trochu preťukla a našla som všelijaké nepekné informácie o klamlivých praktikách, nedoplatkoch, falošnej inzercii, kradnutiu manažérov a pod. Išla som tak s tým, že sa na tieto veci chcem „spýtať“ a akonáhle by padlo niečo o tom, že budem robiť vnucovanie služieb či podomový predaj, tak končím. Tieto informácie ma doviedli k dokumentom o tzv. šmejdoch a debatách. Celkom vtipná náhoda. Ale späť k veci - nastúpila som do auta a vyrazili sme. Znova debata o všeličom, o mojom štúdiu, o homeopatii. Sem tam padla zmienka o práci. Tu to začalo byť nepríjemné. Ak niekto videl video „Viktor, človek víťazný“, tak si dokáže urobiť obraz. Padli také typické reči ako, že na zákazníka treba byť pripravený, treba ísť na 100%, je to celé o komunikácii a sociálnom kontakte, že sa naučíte sociálne fungovať, dobre s
Fotografia
Anonym
pred rokom
dobre sa porozprávate a všeličo sa dozviete, aká je to jednoduchá robota a hlavne – oni sa NEVNUCUJÚ! Také tie prázdne paprofesionálne rečičky pre manažérov, obchodníkov a predajcov. Zase sme to odviedli inam a nakoniec padla reč na to, že či by som to vedela robiť. Vtedy už bolo jasné, že všetky informácie (špina) z netu boli pravdivé – od klamlivej inzercie pozície až po to, že sa jedná o podomový predaj. Keďže to bolo niečo, čo so skutočne nechcela robiť, lebo nemám takú hrošiu kožu ako tamojšie ženy, tak som naznačila, že to asi nebude pre mňa, že to nie je moja vysnená práca. Zrazu nastal obrat o 180°. Nie auto, ale nálada a atmosféra v ňom. Z potenciálneho kolegu sa stal nepriateľ. Nahnevali sa na mňa. Že načo som tam, načo im míňam čas, som záťaž, prečo som vôbec išla a čo so mnou teraz oni spravia... Ja som nikoho neurazila, dokonca som hovorila, ako ich obdivujem, že sú to silné osobnosti, keď takto dokážu robiť. Najhoršie asi je, že jedna zo žien študovala psychológiu na VŠ a podľa nej, keď som z rovnakého odboru, tak by som to mala byť schopná tiež robiť. Hanbila som sa za ňu. Veď ona by mala stáť na opačnom konci – nie ľudí oblbovať a manipulovať ku kúpe, ale chrániť ich pred podobnými praktikami. Tá druhá, mladšia hovorila s miernym znechutením a sklamaním, že šéf jej dal mňa na zodpovednosť, lebo mu ju pripomínam. Ale že ona tam nešla s predsudkami, ale ja áno. Vyčítala mi, že mám nejaké predsudky k práci (odkiaľ to zobrala?). Zavolala šéfovi (spomínaný vedúci mladý muž), že čo so mnou a že nemám záujem o prácu. Keď zložila, tak tlmočila jeho odpoveď – majú ma „vyhodiť z auta. Boli sme na diaľnici...ďaleko od BA, odkiaľ sme vyšli. Šok a strach, že ma fakt vyhodia na diaľnici... Oni, už tak profesionálne zdeformované, nad tým podľa mňa reálne uvažovali. Vtedy mi ale niečo napadlo ohľadom toho ich šéfa, ktorý bol sprvu tak strašne milý a ústretový, ale potom sa zmenil na bezcitnú ****. Je to psychopat. Toto nehovorím laicky, ale ako niekto, kto to študo
Fotografia
Anonym
pred rokom
kto to študoval a napísal o tejto téme prácu. Celé je to bunka profesionálne zdeformovaných ľudí (vymyté mozgy), ktorých vedie psychopat a machiavelista. Navyše, ako som vyššie spomínala, ako ma spoločnosť priviedla k šmejdom, tak som si všimla istú podobnosť. Po prvé – odviezli ma preč. Po druhé – pôsobili „oblbovacími“ rečami. Po tretie – akonáhle som odmietla „kúpiť“ produkt, teda odmietla potenciálne zamestnanie, stal sa zo mňa nepriateľ a škodca, ktorý im spôsobil útratu a ktorého sa snažili uviesť do pocitu viny. Po štvrté – nevzali ma domov a aj keď ma nevyhodili na diaľnici, vyhodili ma v Trnave a absolútne ich nezaujímalo, či sa mám ako dostať domov ani nič podobné. Len uvažujem nad tým, že kebyže im to odmietnem v Smoleniciach, či by ma nechali tam. Asi áno. Ah a ten plat je tiež vymyslený. Klasicky to funguje podľa uzavretých zmlúv (aka podľa počtu oblbnutých a ošmeknutých ľudí). Toto je varovanie pre všetkých, ktorí by mali záujem pracovať v Slovakia Energy – dávajte pozor na pozíciu, na akú sa hlásite, veľa sa pýtajte a ak nedostanete odpovede, kašlite na nich. Za ten stres vám to nestojí.
Fotografia
Anonym
pred rokom
pardon, ten link z toho dlheho postu je http://www.profesia.sk/praca/slovakia-energy/O2656980 (len miesto bolo Bratislava) - chybicka se vloudila.....
Fotografia
trstice
pred rokom
ahojte.som u sl.ener.uz 5rokov.zadný ale uplne zadný problém.vcera u nás zastavili od zse ze podľa zakona nemozme byt nikde len u nich.tak sme podpisali zmluvu.ked odišiel hrabal som v zmluve a nasiel som vypoved zmluvy do 14dní tak toto je potom na co?druhy den telefónovali od zse ci sme boli spokojní.spytal som sa ze co sa deje,ked vypovedame zmluvu.ona ze tak ostaneme kde sme boli.a ja ze tak preco klamal vas kolega ze podľa zakona atd....a zacala ze su oni najlepši atd....otomto tolko.zmluvu som vypovedal.ked chete usetrit elektrinou používajte vsade ledky atd alebo prikurujte s drevom atd alebo ........
Fotografia
Balog
pred rokom
So Slovakia Energy mám dobré skúsenosti , ceny sa nám o pár euro znížili a prevod zariadil ich obchodný zástupca , takže bezproblémové
Fotografia
Kamil
pred rokom
Zo Slovakia energy nás kontaktovali ohľadne znižovanie cien. Zmluvu nám ponúkli na dobu neurčitú a aj tak s úsporou. Všetko sme si ešte nechali zaslať do emailu, aby sme si to bližšie preštudovali, ale pri týchto podmienkach sme s nimi do toho išli.
Fotografia
Anonym
pred rokom a pol
My sme od nich dostali celkom dobrú ponuku a tak sme prestúpili a keďže na slovenskom trhu rovnako nie je toľko dodávateľov na výber a Slovakia Energy vychádza ako jedna z tých lepších tak sme o tom dlho nerozmýšľali a podpísali sme.
Fotografia
Jarko
pred rokom a pol
na dodávky plynu a elektriny od Slovakia Energy si nemôžem sťažovať pretože za ceny aké u nich mám by nám asi žiadna firma nedodávala .... zhrnul by som to asi takto - je lacnejší ako ostatní u ktorých som bol...
Fotografia
ROC
pred pol rokom
ušetril som u nich každý rok, ale vždy to bola iná čiastka, tak neviem či tých 10%, ktoré majú deklarované je u nás aj teraz, ale čo je pre nás dôležité je, že sme ešte nemuseli platiť nič na viac....
Fotografia
Karla
pred 6 mesiacmi
Slovakia Energy som si vybrala z niekoľkých alternatívnych dodávateľov na internete, páči sa mi predovšetkým dlhodobo nízke ceny. Vybavovanie prebiehalo hladko a s prevodom som spokojná.
Fotografia
Anton
pred 5 mesiacmi
Som zatiaľ u slovakia energy krátko na to aby som mohol povedať aká úspora s nimi reálne nastane, ale zatiaľ som spokojný ako s prechodom tak so všetkými vecami ktoré tomu patrili.
Fotografia
Anonym
pred 5 mesiacmi
Zaujímavé, koľko "spokojných" zákazníkov má problém s používaním slovenskej gramatiky, hlavne u starších príspevkov, kedy zrejme museli vypomôcť prebíjaním opísaných praktík šmejdov ružovými príspevkami o superzľavách starší bratia zamestnaní v Bohemia Energy.
Fotografia
Niks
pred 4 mesiacmi
Čo sa týka dodávok energií, nie je nad dobrých dodávaťelov. Slovakia má aspoň lepšiu cenu za energie, stačí to porovnať na kalkulačke, kde si to každý môže overiť.
Fotografia
Anonym
pred 4 mesiacmi
Ahoj podpísal som zmluvu s touto firmou v januári 2012, pretože už mám skúsenosti, môžem konštatovať, že s mojou spotrebou bolo pre mňa dobré rozhodnutie opustiť dominanta a skúsiť nejakého alternativca.
Fotografia
Anonym
pred 4 mesiacmi
lemica...ak smie poradiť tak odhovor svojho priateľa, aby vzal ponuku. Je to podomový predaj-ponuka spisovania elektriny a plynu. Získavanie nových zákazníkov. Pri tejto práci tvoj priateľ zistí čo sú ľudia zač ako budú reagovať na ponuku a čo budú o Slovakia energy hovoriť....ja som pracoval pre nich a odišiel som lebo som podvedený. Tvrdili mi že môžem pracovať na pracovnú zmluvu, ale skutočnosť bola iná....oficiálne podpíše papiere o 1 mesačnej BEZPLATNEJ(peniaze na ruku) práci bez zmluvy. A po mesiaci ti oznámia, aby si založila živnosť IČO. A prvé peniaze za spisovanie nových klientov uvidí až o 3 mesiace. Navyše tým, že som pracoval pre túto spoločnosť bez zmluvy, budem si musieť uhradiť zo zárobku aj zdravotné poistenie. Ak neuzatvorí žiadnu zmluvu nezarobíš nič...ak zarobíš tak zo zárobku si musíš všetko hradiť odvody, obedy, cestovné. Ja ešte peniaze za zmluvy nemám a kto vie či aj nejaké uvidím. Dúfam, že aspoň peniaze dostanem.
Fotografia
Anonym
pred 4 mesiacmi
Ľudia ktorý tu Slovakia energy vychvaľujete sú väčšinou zamestnanci tejto spoločnosti. Aj ja som pre nich pracoval a sám som bol oklamaný tým že som aj ja uzavrel zmluvu na dodávku elektrickej energie a plynu. A čo som zistil?...že aj ja som naletel tejto spoločnosti lebo v skutočnosti ceny plynu a elektriny majú v skutočnosti vyššie ako konkurencia!!! A prečo je tomu tak?...vezmite kalkulačku a k uvedeným cenám v ich cenníku pripočítajte ešte ku každej cene 20% DPH!! ktoré zámerne neuvádzajú vo svojich cenníkoch, aby klienti nezistili pravdu. V ich cenníkoch nenájdete ani upozornenie či sú ceny z DPH alebo bez. U všetkých serióznych spoločností je v cenníku uvedené či sú ceny z DPH alebo nie. Podľa všeobecných podmienok ak dôjde k úmyselnému zavádzaniu zákazníka alebo niektorá iná spoločnosť vám dá lepšiu ponuku môžete od zmluvy odstúpiť okamžite bez zmluvnej pokuty.
Fotografia
Anonym
pred 3 mesiacmi
Zrovna som s nimi riešim či budeme predlžovať na ďalšie dva roky, čo sme u nich nebol problém a teraz mi ponúkli nižšie ceny keď som im volal, tak to budem pokračovať ďalej.
Fotografia
SSE
pred 2 mesiacmi
Takto sa seriózna firma nespráva. Musia to byť riadny pomätenci a takíto tu na našom trhu NEMAJÚ čo robiť. Vyhnať to!
Fotografia
Anonym
pred 2 mesiacmi
Sme s týmto dodávateľom spokojní, pretože máme nižšie ceny než predtým a jednaní s nimi je slušné, pokiaľ bude všetko takto, tak u nich zostaneme aj na ďalšie dva roky ...
Fotografia
Arthur
pred mesiacom
S touto firmou som si zažil až veľa. Dokonca mi raz zatúlal výpis, tak som tam volal a sťažoval si a nakoniec sa ukázalo že to pani poštárka len dala do inej schránky, takže sa to nakoniec vysvetlilo. Takže všeobecne som inak s firmou spokojný, nejaká úspora u nás je, aj keď by som bol rád za väčší, ale máme u nich záväzok ešte na rok, takže prípadné zmeny budem riešiť až nastane čas, zatiaľ nie.
Fotografia
Amalie
pred 4 dňami
Tiež sa podelím o nejaké skúsenosti s rôznymi dodávateľmi energie. Mala som možnosť vystriedať niekoľko dodávateľov a ani raz sa mi nepošťastilo ušetriť to čo som chcela… A čo sa týka zákazníckeho servisu? Chápem, tiež niekedy nemám náladu sa s niekým baviť, ale občas tých ľudí na servise boli naozaj veľmi nepríjemní a neochotní. Teraz som prestúpila ku Slovakia Energy a čo sa týka cien, tak som na tom zatiaľ ušetrila dobre ... Na zákaznícky servis som zatiaľ volať nemusela..
Fotografia
Anonym
pred rokom a pol
skúsenosti s firmou mám dobré, niekoľko rokov som musel byť u jedného dodávateľa, pretože odchod mal spoplatnený, ale ako doba ubehla prešiel som ku Slovakia Energy, ktorá pre mňa bola zaujímavejšia vďaka niekoľkým faktorom - cena - služba - komunikácia ... momentálne som štvrtý rok ich zákazník a som spokojný.
Fotografia
Anonym
pred rokom a pol
My sme prešli pred rokom .. a sme naozaj spokojní .. je to dost doležita vec stražit si ceny aj tohot typu , ved je pravda že sa traseme pre lacnejšie mlieko .. ale ani si neuvedomujeme že možeme šetrit aj stlačenim vypinača :). Kedže sme mladi zmenam sa nebojime a ešte mi prišlo aj to dost dobre že chodia osobne ludi informovat .. Ved keby su to podvodnici myslite si že by sa vam preukazovali a predstavovali ? .. myslim si že su seriozny .. vždy sa da ich infolinky dovolat . :)
Fotografia
Janček
pred rokom a pol
O Slovakia Energy vyšiel článok v novinách, tak sme sa o ceny a iného dodávateľa začali zaujímať, pretože to tam celkom vysvetľovali, že je dôležité si tieto ceny strážiť ... Keď sme si potom skontrolovali naše ceny a ceny od Slovakia Energy, tak sme sa rozhodli k nim cez internet prejsť...
Fotografia
Jánik
pred rokom a pol
včera som podpísal zmluvu u Slovakia Energy ... celkom sa teším až od nich začnem odoberať, keďže ceny sú nižšie a podľa toho čo som si prepočítal by som sa mal dostať na úsporu okolo 125eur, tak uvidíme...
Fotografia
Anonym
pred rokom
energie za posledný rok celkom klesli, osobne som na tom dosť zarobil, pretože som pred rokom zmenil dodávateľa na slovakiu, ale myslím, že zľavy momentálne sú všade. Uvidíme ako dlho to vydrží.
Fotografia
Ondrej
pred rokom a pol
som rád, že som na túto diskusiu prišiel, pretože som počul názor, že sa u nich nedá ušetril, čo nechápem, pretože ja som k nim prešiel a ceny sa mi reálne znížili, takže týmto nemôžem s tým názorom súhlasiť.
Fotografia
Rybar
pred rokom a pol
SLOVAKIA ENERGY KLAME A PODVADZA
Fotografia
Tom
pred rokom a pol
preštudoval som si ich zmluvné podmienky než som súhlasil k prechodu a preto viem čo môžem a nemôžem od firmy čakať a ak zostanú ich ceny naďalej priaznivé ako teraz budem u nich predlžovať budúci rok zmluvu na neurčito.
Fotografia
Anonym
pred rokom
Slovak Energy su najväčší hajzli na Slovensku ktorí nic neplnia a s čoho žijú sú hlavne vymyslene pokuty z ich strany,že im zabraňujete k deaktivácii aby Vás ,môhli prebrať od predchádzajúceho dodávetela energie.Sú to smradi,podvodníci no netreba si s toho robiť ťažku hlavu neplaťiť im nič a počkať až do skončenia zmluvy s nimi a prejť k inemu dodávatelovi s tým že mu zadate 4 mesiace pred ukončením ,Vaše udaje a nový dodávatel Vás bez problemov odhlási od Slovák Energy.
Fotografia
Peter Kováč
pred rokom
Ide hlavne o to čo máte u minulého dodávateľa a čo vám slovakia energy ponúka, ak by ste si vďaka ich ponuke pomohol ako ja, tak nevidím moc dôvod prečo k nim neisť iba sa len držať podmienok zmluvy.
Fotografia
atarka
pred rokom
Dostala som deaktivacny poplatok-pokutu 120euro v Slovakia Energy .Mal uz niekto nejaky postih za nezaplatenie?Je to hramada penazi,za to mam zaplatenu elektrinu skoro pol roka.
Fotografia
Rich.Na.
pred rokmi
Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či tu má niekto skúsenosti s dodávateľom energii Slovakia Energy ??? Bol u nás ich obchodný zástupca a všetko to vyzeralo dobre. A nám by sa teraz hodilo niečo ušetriť. Vďaka za všetky názory...
Fotografia
Blanka
pred rokmi
Tiež premýšľame o zmene. Tie ceny čo máme teraz už sú neprijateľné.
Fotografia
Anonym
pred rokmi
Najlepší dováteľ sú klasické slovenské elektrárne - títo alternatívny dodávatelia lákajú na nízku cenu - ale potom sú s nimi problémy pri vyučtovávaní platieb a tiež pri prípadnom preplatku alebo nedoplatku. Elektrina nemôže byť lacnejšia - keď väčšinu do siete dpdávajú slovenské elektrárne - v prípade nižších cien ide iba o triky pri distribúcii.
Fotografia
Slovakia Energy
pred rokmi
Ja by som Vám Slovakii odporučil. Tiež som si nebol úplne istý či k nim prejsť, ale koniec sa to ukázalo ako dobrá voľba. Som pri nich už cca 5. rokov, a za tú dobu nebol žiadny problém. Výpisy mi chodí v čas a vracia mi preplatky. Mám s nimi len dobré skúsenosťi.
Fotografia
Anonym
pred rokmi
Fotografia
Anonym
pred rokmi
Slovakia je fajn. Už si moc nepamätám, ako to fungoval s prestupom, pretože už sme u nich dlho, ale môžem len odporučiť. Sú lacní a všetko funguje ako má.
Fotografia
Róbert
pred rokmi
So Slovakii som nemal nikdy problém. Máme lacnejší plyn a elektrinu a ich správanie k nám je solídne. Nie je na čo by sme si sťažovali. Takže pokiaľ sa vám u vášho dodávateľa nepáči, nebál by som sa tejto zmeny.
Fotografia
Dávid
pred rokmi
Bol som u tradičného dodávateľa od tej doby čo som sa s manželkou nasťahoval do nového bytu a nenapadlo ma, že by som mohol niekedy zmeniť dodávateľa. Nič menej, dcéra mi povedala, že je u Slovakia Energy a má s nimi dobré skúsenosti pretože má nejaký tarif na mieru a platí menej. Dala mi číslo aby som tam zavolal a bolo to veľmi jednoduché. Všetko za mňa vybavili a poskytli mi tiež tarif na mieru, takže platím menej. Ja môžem len odporučiť, v dnešnej dobe je veľa možností ako ušetriť, tak prečo to nevyužiť.
Fotografia
Jana
pred rokom
Ak ste nezaplatili za nejakú pokutu tak zrejme z toho problém bude, alebo sa skúste so slovakia energy dohovoriť, ma sa to celkom oplatilo, keď som od nich chcela zľavu a vyšlo mi to, tak možno by ste sa s nimi nejako dohovorili tiež.
Fotografia
Lukas
pred rokom
dobrý deň, musím poreferovat na Slovakia Energy len dobre, až keď som k nim prešiel, tak som prestal doplácať za plyn, ale nemôžem povedať že by všetci alternativci mali nižšie ceny oproti tradičným dodávateľom, pretože som ku Slovakii prešiel od alternativce, ktorý bol ešte drahšie ako tradičný dodávateľ.
Fotografia
Anonym
pred rokom
Doslova ma uštvali zalohovu platbu mám vyšju ako po ostatne roky ,dlhe roky bolo všetko v poriadku ,klamu agresívny prístup a teraz platím viacej ako povedzme za poslednych 10-15 rokov podvodníci !!!!!!!!!!!
Fotografia
AnonymKOZMONAUT
pred rokom
PODVODNICI &KLAMARY !!!!!!!
Fotografia
Martin
pred rokom
Slovakia Energy sme si najskôr odskúšali na chalupe, kde máme síce menší odber, ale stále tam trávim dosť času, zmena sa nám osvedčila a preto k ním práve prevádzam aj byt.
Fotografia
Jakub
pred rokom
ja som k nim bol automaticky prevedený potom čo kúpili môjho dodavetele, zatiaľ v tom nenachádzam rozdiel, ceny sú stále nižšie a páčilo sa mi, že nás o všetkom informujú čo nebývalo u teraz už minulého dodávateľa takým zvykom.
Fotografia
Anonym
pred rokom
Nešla by som Teraz mam platiť 200€ za nejake prerušenie,pritom sa menil len majiteľ kedže som byt predala a sami oni nevedia mi povedat za co.... Uz druhy den s nimi volam a zakaždým povedia,ze to prezistia a ozvú sa A ozvať sa mi doteraz nikto neozval Su to klamári a okrádajú ludi Keby som vedela,neprejdě k nim vobec
Fotografia
Jan..od Myjavy
pred rokom
Tiez boli u nas a ponukali nam lacnejsiu energiu...mame 2dom s dvoma supisnymi cislami. A TERAZ DAVAJTE POZOR!!! PO TROCH MESIACOCH MI PRISIEL SEK NA ZAPLATENIE POKUTY 240€ - (120€ ZAJEDEN DOM) ZE SOM NESPLNIL OBCHODNE PODMIENKY NA PREVOD ZO ZSE NA SLOVAKIA ENERGY..VOLAL SOM IM ZE KDE JE PROBLEM...PROBLEM BOL V TOM ZE SOM MAL ZMLUVU SO ZSE NA 1ROK..TAK SME SA DOHODLI ZE IM POSLEM ICH SPLNOMOCNENIE ESTE RAZ NA PREVOD ALE ZE MAM ZAPLATIT POKUTU A PRI PREVODE MI TO ODRATAJU Z FAKTUR..S TYM SOM NESUHLASIL ZE DAM 240€ DO LUFTU LEN TAK NA NIEKOLKO MESIACOV..PO CASE A ODOSLANI SPLNOMOCNENIA MI ZACALI CHODIT UPOMIENKY 1-2-A PRED ODPOJENIM (SAMOZREJME S POPLATKAMI ZA UPOMIENKY).. VOLAL SOM TAM ZE CO TO MA ZNAMENAT..ZE SAK ESTE NIESOM ODBERATEL..NEPOMOHOL SOM SI NIJAK..PRISIEL CAS NA PREVOD ODBERATELA..VOLAM ZNOVA ZE CI UZ SOM U NICH..NIEEE SAK SME NEMALI VASE SPLNOMOCNENIE!!!! COOO? PROSIIIM? SAK SOM VAM POSLAL AZ 2 KRAT? NAM NIC NEPRISLO. PO 2ROKOCH UPOMIENOK A NIEKOLKYCH POSLANYCH SPLNOMOCNENI MI PRISIEL MAIL APS HOLDING ZE MAM OKAMZITE KONTAKTOVAT ICH PRACOVNIKA A VYROVNAT DLH 413€ AJ S POPLATKAMI!!! A DOST!!! S MANZELKOU A ZNAMIMI SME SA PORADILI A DOHODLI ZE NAVSTIVIM PRAVNIKA..(MEDZIM SOM IM SAMOZREJME VOLAL A VYSVETLOVAL ZE NIE SME NA VINE ,ZE SI TO MOZU OVERIT NA ICH "ZAZNAMENANYCH" HOVOROCH S NAMI..ZE SME ZASLALI SPLNOMOCNENIA A KOMUNIKOVALI SME S NIMI..6-8KRAT..) MIMOCHODOM ZAZNAMI O HOVOROCH VAM NEDAJU ANI NEPREHRAJU IBA SUDNOU CESTOU!!!!!!!!!!!..PRI NAVSTEVE A VYSVETLENI U PRAVNIKA (NEBOL TO ZIADNY ZNAMI)..SA TOHO UJAL ..TAKZE ZHRUBA O PAR TYZDNOV (MEDZICASOM MI PRISLO ASI 8 VYHRAZNYCH MAILOV A ASI 10SMS O OKAMZITOM KONTAKTOVANI A SIAHANI NA PLAT..ATD..) MI VOLALI Z PRAZSKEHO tel.c. ZE STORNOVALI MOJU POHLADAVKU VOCI SLOVAKIA ENERGY.. VAZENI KED MATE PODOBNY PROBLEM TAK HLAVNE NIC NEPLATTE ANI UPOMIENKY!!! RADSEJ NAVSTIVTE NEJAKEHO PRAVNIKA!!! ZA PORADENSTVO U PRAVNIKA JE ASI CCA 10€ .. A PODARILO SA MI VYHRAT NAD ZDIERACMI !!!
Fotografia
Anonym
pred rokom
Zaujimave ze niektore prispevky maju nadych ceskych slov...zeby zamestnanci? Fakt sme blby? Fyrma slov.enrgy sa zaobera aj pokutami!!! Zeby vedlajsi prijem? Mam s tym skusenost..pravnik to poriesil hned..a vybavene! Zrazu nemam ziadnu pohladavku voci nim.. Povedal mi ze su to dodavatelia a aj zdieraci!
Fotografia
Anonym
pred rokom
Ahoj, pozeral som ako sa to má, ak by som od nich odoberal energie, vyšlo mi to že by mi uľahčili o cca 8eur mesačne, tak uvidím dám si ešte čas, než mi skončí zmluva a potom to začnem riešiť.
Fotografia
Anonym
pred rokom
Praktiky tejto firmy nemajú obdobu. Manažér okráda svoje zamestnankyne. Je to podomový predaj, čiže pracovníčka s vami síce spíše zmluvu, za ktorú má provízie, ale ich manažér to prepisuje na svoje meno a inkasuje províziu on. Tie chúdence čo u nich pracujú nakoniec ani nevyplatia. Je to zverstvo čo robia. Neodporúčam z nimi spolupracovať.
Fotografia
Anonym
pred rokom
podľa toho čo som dostal minulý týždeň do ruky môžem povedať, že sú cenovo momentálne zaujímavejšie, dostal som od nich ponuku o ktoré stále premýšľam, pretože by som si polepšil ešte o 6 percent k tomu všeobecnému zlacnení čo sa momentálne vďaka poklesu na burze nastalo.
Fotografia
Anonym
pred rokom
POZOR su to podvodníci chodil aj u nás v PP a keď som potom volal do ich centrály, podtým menom zápalka po česky tam nikoho nemaju
Fotografia
Ján L.
pred rokom
Ahoj, energiu mám prevedenú približne dva roky a zatiaľ sme s nimi nemali žiadne problémy, preto ma prekvapuje, že tu niekto píše o nich negatívne. Skôr sa mi u nich finančne uľahčilo. Je pravda, že s podomový predaj nepovažujem za niečo dobré, ale keď našej mame mohli predať obyčajný hrnca za viac ako 200 EUR, tak by som zase tak čierno nevidel to keď príde niekto ponúknuť lacnejšiu elektrinu.
Fotografia
Anonym
pred rokom
Sú to obyčajné svine nenažraté a klamárske.
Fotografia
Ja Skusenost
pred rokom
SlovakiaEnergy SKUSENOST No musim uhradit deaktivacny poplatok 120 euro za nejaku nesucinnost 120euro za 0kw pre slovakiaenergy, ze vraj som porusila zmluvne podmienky ale plyn im platim no elektrika ostava u SSE z dovodu terminovej zmluvy To su podvody, uz ked mi tajtrlik zo SlovakiaEnergy zaklope na dvere mu radsej neorvorim, zlate SSE
Fotografia
Anonym
pred rokom
Slovakia Energy máme už viac ako 5 rokov a maximálna spokojnosť. žiadne nedoplatky, dokonca každý rok niečo vracajú a to nám vždy splátku aj každoročne upravia smerom nadol. Môžem iba odporučiť tomu kto chce fakt ušetriť.
Fotografia
Miro
pred rokom
Slovak - energy mi zaslalo pokutu šek na 120 eur, deaktivačný poplatok nakoľko som im nepodpisal plnú moc, aby ma mohli zastupovať. Rozmyslel som si to a chcem zostať u pôvodného dodavateľa. Poradte čo mám robiť ?
Fotografia
Pavol
pred rokmi
Dobrý deň, asi by som Vám odporučil vyhľadať si nejaké porovnávače dodávateľov, mám dobrú skúsenosť s týmto vyhľadávačom http://www.urso.gov.sk:8088/CISRES/Agenda.nsf/KalkulackaElektrinaNewWeb . Ak by záležalo na mojom názore, musím tiež dať kladný komentár za Slovakia Energy. Prešli sme k nim a úspora bola citeľná.
Fotografia
Miro
pred rokmi
Chcel by som sa dozvedieť o tej Slovakii viac, nutne potrebujem ušetriť a niekoľko ľudí mi už hovorilo, že u slovakie to je lepšie, ale bojím sa aby som namiesto úspory ešte nedoplácal.
Fotografia
Anonym
pred rokmi
Ja by som Vám Slovakii odporučil. Aj keď sa mi stalo, že som sa nemohol dovolať pre preťaženosť linky na zákaznícky servis, beriem ako detail. Inak sú veľmi ochotní a tiež z finančného hľadiska sú na tom lepšie.
Fotografia
Karls
pred rokmi
Prešiel som ku Slovakii na popud môjho švagra, ktorý postavil dom a zariaďoval si najvýhodnejšieho dodávateľa energii. Keď mi povedal koľko platí, hneď som k nim prešiel tiež. Páčil sa mi ich prístup.
Fotografia
Jaro
pred rokom a pol
Včera sa u mňa z Slovakia Energy zastavili na základe telefonického rozhovoru. Tak veľa nad zmenou premýšľam, pretože mi ponúkli podľa mňa dobrú ponuku.
Fotografia
Tata
pred rokom a pol
So SLOVAKIAENERGY mam uz druhy rok velmi negativnu skusenost. A mnohi z Vas asi zazitli to iste. Najprv telefonat, v ktorom Vam garantuju zmenu dodavatela bez akychkolvek ukonov potrebnych z Vasej strany. Potom oznamenie, ze k zmene nedoslo. Nasledne dlho nic a asi po roku poziadavka na doplnujuce udaje. Ja som v tejto situacii (nedodrzanie terminu slubenej zmeny) povazoval zmluvu za bezpredmetnu. Po dalsom roku sa zacali opakovat telefonaty a pisomne poziadavky na doplnenie udajov a dnes faktura na 120EUR s upozornenim moznych dosledkov. Je to nehorazny priklad "nekalych obchodnych praktik", "vyhrazania sa a zastrasovania" a "neopravneneho obohacovania sa". Nejde mi o tych 120EUR. Ide mi o princip. Do dnesneho dna nesplnili nic, co mi slubili v telefonate, na zaklade ktoreho som podpisal zmluvu. A za to, ze som zmluvu, ktora sa neskor ukazala ako nedodrzatelna (nie z mojej viny) mam teraz zaplatit 120EUR... Za co vlastne???!!!
Fotografia
Adam
pred rokom a pol
tiež som to sa Slovakia Energy riešil všetko po telefóne a mňa teda so všetkým poradili a pomohli. som u nich už tri roky a som spokojný, platím menej, žiadne pokuty som riešiť nemusel. Ja by som ich odporučil.
Fotografia
S.L.
pred rokom a pol
Skúsili sme ku Slovakia Energy prejsť len na dobu určitú, po uplynutí tej doby sme predĺžili zmluvu. Takže sme s firmou po dvoch rokoch spokojní ako s cenami tak s ochotným prístupom ich zamestnancov.
Fotografia
melón
pred rokom a pol
Odporučila nám Slovakia Energy naša známa, že vraj majú lepší servis a ceny, tak som na to zvedavá od budúceho mesiaca máme od nich začať brať energie.
Fotografia
Peter
pred rokom a pol
Keď som k Slovakia Energy prechádzal ponúkali nejakú zľavu novoprijatým, takže som to využil a vyplatilo sa to, pretože nízko sa ceny drží asi 2 roky.
Fotografia
Orfeus69
pred rokom
Tí dementíci čo tu píšu pozitívne komentáre na firmu Slovakia Energy sú zamestnanci , spolupracujúci tejto firmy a platení trolovia. Už to pochopte ľudia . Slovakia Energy sú obyčajní klamári , podvodníci a vydierači . Stačí iba málo aby ste sa o tom presvedčili , podpíšte im zmluvu a o nejaký čas to pocítite na vlastnej koži !
Fotografia
Martin
pred rokom
Neviem o čom je tu táto debata, alternatívni dodávatelia sú plus mínus o 10% lacnejšie ako tradičný dodávateľ. Podľa mňa je skôr dôležité si urobiť kalkuláciu u rôznych dodávateľov a ak sa niekomu pozdáva čo mu ponúka nech je to akákoľvek firma, tak si stačí len poriadne prečítať podmienky a ak aj to je v poriadku tak pokojne prejsť.

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Firma SRDS s.r.o1 Anonym pred 2 dňami
Skúsenosti so Somfy14 Peter pred 4 mesiacmi
Firma na marketing4 Anonym pred rokom
operatívny leasing0 michal8888 pred rokmi
Často čítam knihy0 ????????? ????????? pred rokmi
Dobry IS do firmy..poradte5 anonym pred 2 rokmi
Krakow preprava osob5 Petra pred rokmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
FRAGILE - QUEEN SYMPHONY 2
TOP NOVINKA ZO SVETA HUDBY - UŽ ČOSKORO
FRAGILE - QUEEN SYMPHONY 2