Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 25. septembra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Skúsenosti s Toprobot

Fotografia
Daro
pred mesiacom
Ahoj, objednávali ste si niečo z toprobot stránok?

Diskusné príspevky (6)

Fotografia
Anonym
pred mesiacom
uz davnejsie ale ano su v pohode ako predajcovia bol som spokojni nemal som im co vytknut
Fotografia
Daro
pred mesiacom
Ok dobre potom, a čo to bolo? Ja tam pozerám už dlhšie na vysávač bazéna nemajú tam nejaké akcie niekedy nevieš?
Fotografia
Anonym
pred mesiacom
ak ten toprobot pozeras uz dlhsie tak by si to mal vediet asi lepsie ako ja :D ja som to akosi vobec neriesil zlava nezlava mozno tam nieco maju fakt neviem sorry :D
Fotografia
Daro
pred 29 dňami
V pohode ja len či náhodou nevieš. Pozerám týždeň to myslím, že dlhšie, ale ok asi som to blbo napísal :DD
Fotografia
Opiciak674
pred 29 dňami
Mam kosacku aj ten vysavac na bazeny inak mozem odporucit Zodiac CyklonX radu z nich uz ho mame nejake 2 roky to budu a slape rovnako ako sme ho kupili brali sme ho prave tiez z toprobot.sk tam nam ho aj poradili ak nevies aky potrebujes tak sa ich opytaj poradia, kludne im aj cenu povedz rovno di akej sa chces vmestit lebo jasne ze tie drahsie uz su zvycajne aj o nieco kvalitnejsie ale zas je aj na tebe co vsetko od neho chces a maju tam aj zlavy co viem len to terba dobre vychytat teraz je uz skoro koniec sezony tak by to mohlo ist o nieco dole cenovo
Fotografia
Daro
pred 28 dňami
Ok, asi fakt počkám ešte dik za info poradím sa asi u nich ako vravíš

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

potrebujem poradiť s výmenou okien10 Pavol pred 25 dňami
Firma SRDS s.r.o3 Peter pred 5 mesiacmi
Skúsenosti so Somfy14 Peter pred rokom
Firma na marketing4 Anonym pred rokom a pol
Slovakia Energy skúsenosti89 Anonym pred 11 dňami
operatívny leasing0 michal8888 pred 2 rokmi
Často čítam knihy0 ????????? ????????? pred 2 rokmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT
štvrtým štúdiovým albumom, ktorý vydá v októbri.
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT