Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 20. októbra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

potrebujem poradiť s výmenou okien

Fotografia
Jirka
pred rokom
Dobrý deň, potreboval by som poradiť s výmenou okien. Máte niekto skúsenosti s nejakou konkrétnou firmou? Nám sa do úzkeho výberu dostali tri firmy a zatiaľ z nich vedie vekra. Máte niekto ich okná a môžete popísať, ako celá zákazka prebiehala? Alebo odporučíte inú firmu? Ďakujem...

Diskusné príspevky (11)

Fotografia
Radon
pred rokom
Dobrý deň, ja som si nechal urobiť okná od vekry pred necelým rokom. Síce nám ešte vonia novotou, pretože ich máme doma chvíľu, ale zatiaľ je to neporovnateľné, nemáme doma už žiadne úniky tepla a tou výmenou sa nám zväčšili aj parapety, ktoré sme si u ich nechali tiež urobiť.
Fotografia
Londos
pred rokom
čo je na firme fajn, je že sa s ňou dá veľa vecí dohodnúť, ja osobne som dvakrát meniľ termín dodanie, pretože sa mi to časovo nehodilo a nebol problém. Potom okná priviezli a namontovali a som spokojný.
Fotografia
Annia
pred rokom
S firmou vekra som sa prvýkrát dostala do kontaktu, keď menil okná brat. Mala som na starosť im sprístupniť byt počas inštalácie okien. Prekvapilo ma, že je to taká rýchlovka a ani neporiadok po nich neostal. Okná brat odskúšal a nemá výčitky, takže sme si už boli tiež pre kalkuláciu a chystáme sa na výmenu.
Fotografia
Anonym
pred rokom
S firmou vekra som sa prvýkrát dostal do kontaktu, keď okná menil brat. Mal som na starosť im sprístupniť byt počas inštalácie okien. Prekvapilo ma, že je to taká rýchlosť a ani nebol neporiadok. Okná brat rok odskúšal a nemal nič zlé proti im, takže sme si už boli tiež pre kalkuláciu a chystáme sa na výmenu.
Fotografia
Ján
pred 5 mesiacmi
My máme od vekry interiérové dvere a s tými som spokojný, ale neviem ako to majú s oknami, ale asi najlepšie je zájsť sa tam pozrieť a zistiť si všetko.
Fotografia
Teda
pred 5 mesiacmi
Dobrý deň, ja za seba môžem odporučiť firmu Vekra. Na pobočke nám dokázali poradiť aké okná sa nám najlepšie oplatí kúpiť a hlavne za dobrú cenu. Montáž prebiehala tiež v pohode, akurát to chlapom trvalo dlho, ale na druhú stranu to urobili riadne.
Fotografia
Kuba
pred 4 mesiacmi
Dobrý deň, ja sám mám okná od Vekry už asi rok, a ešte som s nimi nemal problém. Najviac mi pomohlo zájsť na pobočku, pretože s výmenou okien som ešte skúsenosť nemal, takže by som vám odporučil to isté. Mám eurookná z borovice za dobrú cenu, ale montáž u mňa prebiehala skoro celý deň, takže som toho veľa nestihol ale dalo sa s tým počítať.
Fotografia
Anonym
pred 3 mesiacmi
Ja som si nechal urobiť okná od Vekry, chcel som hlavne trojsklo, ktoré síce prepúšťa menej svetla, ale na úsporu tepla je zase lepšie, a ešte som dokúpil ochrannú fóliu na okná, ktorú som nechal dať na vnútornú stranu okien, kvôli deťom, ktoré furt behajú, takže mám istotu že sa okná len tak nerozbijú, plus je výhodou že keby sa k nám niekto chcel cez okno dostať, mal by to dosť ťažké.
Fotografia
Anonym
pred 2 mesiacmi
Pre mna bolo najtazsie vybrat spravnu firmu, na trhu ich je naozaj vela. Ja chcel hlavne aby boli okna kvalitne a aby som za okna nemusel dat cele uspory. Myslim si, ze je najlepsie aby si clovek zasiel najskor vsetko prezriet, tak som to urobil ja, potom ma aspon jasnu predstavu co presne chce.My sme si vybrali plastove okna, aj s par doplnkami, a cena bola celkom dobra.
Fotografia
Pavol
pred 2 mesiacmi
No pre mňa bola bohužiaľ rozhodujú cena, ale zas som nechcel žiadne okná z poľska. Vekra mi v tom vyhovovala asi najviac, okná sú podľa mňa kvalitné a tá cena taky celkom ujde, a keďže som ich robil minulý rok v novembri, mal som aj malú zľavu.
Fotografia
Anonym
pred 3 týždňami
Podľa mňa sú okná od vekry za dobrú cenu, ja kúpil drevená a cena mi vyhovovala, aj výroba a samotná montáž prebehla pomerne rýchlo. Mám je z minulého roka, inštalácia prebiehala v zimných mesiacocha nebol v tom žiadny problém, len nám raz posunuli termín, kvôli nepriaznivému počasiu, ale to sa dalo pochopiť.

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Skúsenosti s Toprobot6 Daro pred 2 mesiacmi
Firma SRDS s.r.o3 Peter pred rokom
Skúsenosti so Somfy14 Peter pred rokom
Firma na marketing4 Anonym pred rokom a pol
Slovakia Energy skúsenosti90 Adrián S. pred 4 dňami
operatívny leasing0 michal8888 pred 2 rokmi
Často čítam knihy0 ????????? ????????? pred 2 rokmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
Desmod prichádza s absolútnou novinkou!
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku