Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 22. novembra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Dobry IS do firmy..poradte

Fotografia
svetak3
pred 3 rokmi
Zdravim potrebujem neajaky dobry IS do firmy mame sklad kancelariu 4 auta na rozvoz ..radsej by som bral pausalne riesenie kedze ako viem krabicove riesenia su celkom financne narocne. Dajte nejaky tip.

Diskusné príspevky (5)

Fotografia
Petit
pred 3 rokmi
no ono to nieje len tak, taky informacny system ma vela moznosti vies presne co konktretne potrebujes ? potrebujes aj nieco poprepajat s hardware ? napriklad vahy, skener, alebo pripadne s gps ?
Fotografia
Anonym
pred 3 rokmi
dobry IS by mal mat skladove hospodarstvo, obchodnu agendu mal by byt prepojitelny s eshopom popripade, generovat prijemky a vydajky...a je toho ozaj kopec len musis vediet co presne potrebujes ...a ohladom tzoho rozvozu nepremyslate o gps??? jednoznacne by ste to mali omnoho lahsie s kontrolou a optimalizaciou....chcelo by to konkretnu otazku co presne tam chcete
Fotografia
svetak3
pred 3 rokmi
takze aby som to uviedol na pravu mieru potrebujem mat prehlad o autach kde sa pohybuju a vidiet to v tom systeme cize nejaky monitoring prehladny v danom systeme, a co sa tyka IS tak vidiet v pc prehlad vydajov a primov v sklade a zaroven aby to odratavalo zo stavou prehladne usporiadanie poloziek podla nazvu trebars, podla ceny, podla farby, mat nejake vyhodnotenia ohladom predaja cize zrejme nejake statistiky a zvazujeme eshop tak aby ten system dokazal spolupracovat s eshopom a odrataval stavy na sklade pri nakupe cez eshop. dakujem za pomoc a rady je to dost surne.
Fotografia
svetak3
pred 3 rokmi
gps na rozvoz by bolo fajn dajte nejaky tip
Fotografia
anonym
pred 3 rokmi
zdravim mi fungujeme na IS CCONTROLL je to presovka firma http://comein.sk/ co vyvíja tento softver a zvlada vsetko co potrebujete a plus maju gps pre auta a dokazu ho aj namontovat kedze mate rozvoz.

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Skúsenosti s Toprobot6 Daro pred 3 mesiacmi
potrebujem poradiť s výmenou okien14 Anonym pred týždňom
Firma SRDS s.r.o3 Peter pred rokom
Skúsenosti so Somfy14 Peter pred rokom
Firma na marketing4 Anonym pred rokom a pol
Slovakia Energy skúsenosti91 Róbert Macko pred 6 dňami
operatívny leasing0 michal8888 pred 2 rokmi
Často čítam knihy0 ????????? ????????? pred 3 rokmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know