Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 21. júla 2018, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Filmy, ktoré vás ovplyvnili

Fotografia
Lala
pred 7 rokmi
Caute. Zakladam tuto diskusiu s cielom, pokecat, doporucit, ohodnotit dobre filmy, o dobrych filmoch a taktiez zle filmy. Nemusia to byt zrovna momentalne kinohity ale jednoducho vase oblubene. Piste co odporucate a preco? Mne sa v poslednej dobe pacili filmy Spolok mrtvych basnikov. Poznate to niekto?

Diskusné príspevky (2)

Fotografia
thepooh
pred 7 rokmi
jeee ahoj, citas mi myslienky... presne nieco podobne som sem chcela pridat... film, na ktory nemozem zabudnut sa vola Nas vodca alebo Die Welle...je o tom, ako lahko su ludia ovplyvnitelni a ze diktatura je svinstvo... urcite odporucam pozriet... a taktiez klasiku ako Schindlerov zoznam, Sofiinu volbu, Zelenu milu, Pianistu...to su asi moje naj... komedie a animaky sem teraz neratam :)
Fotografia
Steve Jokes
pred 7 rokmi
uplne najviac 2 filmy a to Notting Hill a Love Actually. Podla niektorych hlupe romanticke komedie, podla inych humorne ponatie smutnych zivotnych osudov

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Tip na zaujímavý web magazín0 TALIA pred 4 rokmi
Online rozhovory0 TALIA pred 4 rokmi
Zoznam fakt dobrých filmov1 Jarmila pred 3 rokmi
Seriály, ktoré milujeme a nenávidíme1 Steve Jokes pred 7 rokmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know