Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 19. júna 2018, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Ako na ceste "ďakujete"?

Fotografia
thepooh
pred 7 rokmi
Hej vodiči, ako na ceste ďakujete ak vás niekto pustí pred seba, prípadne vám dá prednosť? Blikáte, kývate alebo ignorujete? A ako sa správajú k vám? Poďme porozoberať cestnú premávku :)

Diskusné príspevky (7)

Fotografia
Steve Jokes
pred 7 rokmi
klasika, pustim majaky, cize 4 blinkre :))
Fotografia
Juraj Juki Sedlák
pred 7 rokmi
napodobne...tiez som zastanca takehoto podakovania a velmi ma mrzi, ze v dnesnej dobe je vacsina vodicov hrozne arogantnych a beru to ako samozrejmost ze ich niekto pusti (obzvlast drahe a velke auta). Ale to uz je ina kapitola vodicov pre ktorych plati aj jazdenie bez udavania smeru jazdy smerovkami a podobne :)
Fotografia
Anonym
pred 7 rokmi
men sa vela krat stalo ze som ludom podakoval vsetkymi 4 blinkrami, a oni este zacali na man trubit lebo si mysleli ze im chcem nieco negativne tym gestom povedat :)
Fotografia
thepooh
pred 7 rokmi
mna to vzdy strasne potesi, je to take mile, ak mi niekto zablika vystraznymi :) taka komunikacia na ceste... niektori debili sa len surovo vopchaju bez ohladu na ostatnych...necakaju ci mozu, proste idu... a ako juki poznamenal, vacsinou su to tie velke a drahe auta... a to, kde sa nachadza smerovka a naco sa pouziva by sa niektorym tiez zislo vysvetlit, kedze nie vsetci sme jasnovidci...
Fotografia
PYRANHA
pred 7 rokmi
Mňa by skôr zaujímal názor, prečo si každý človek na Slovensku musí vyvážať riť v aute. Na Slovensku a hlavne v Bratislave keď nemáš auto tak si divný a nikto sa s Tebou nebaví. Nemyslíte? Nevadia Vám tie preplnené cesty, znečistený vzduch? Čo myslíte, ako to bude vyzerať o pár rokov? cesty už nie je kam rozširovať, keďže v BA z vnútra zastavali čo sa dalo. Snáď asi najlepším biznisom sa v Bratislave stali platené parkoviská.
Fotografia
thepooh
pred 7 rokmi
no hej, ale radsej si budem vyvazat rit v aute ako sa tlacit v preplnenej MHD kde je 40 stupnov(ci je leto alebo zima), vela smrdiacich ludi, resp. inych zazerajucich individui a niekedy to nie je len o tom, ze si nie je kam sadnut, nie je sa ani kam postavit, ludia su drzi, tlacia sa, nevpustia cloveka ani dnu ani von, joooj... a preplnene cesty su vsade, v kazdom vacsom meste, nie iba v ba...metro alebo nadzemka by to mozno vyriesili...ale vsetci to pozname, nie su peniaze...
Fotografia
Anonym
pred 7 rokmi
Auto nie je problem, problem je ze v rodinach su 2-3 auta, problem je v tom ze vychodniari co prisli do BA ziju 4 v jednom prenajatom byte, a bratislava nebola dimenzovana na takyto prilev cez polnych a 4 auta na jeden byt je fakt problem. 24.12. po 10-11 hodine zaparkujes kdekolvek to ti garantujem. Mali by sa urobit zachytne parkoviska pre mimobratislavskych, ale by mali platit poplatky za jazdu po bratislave. A z nazbieranych prostriedkov potom riesit dopravnu situaciu v BA. Takto to funguje napriklad v londyne. Ved ked chodite lyovat niekde na slovensku alebo na termalne kupaliska tak rezidenti (miestni obyvatelia) maju vzdy zvyhodnene vstupne resp. permanentky a to do vyrazne. Ako je mozne ze bratislavca nie je zvyhodneny v ramci svojho rodneho mesta? Bratislavcan je vlastne utlacany druh.

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Nedobra skusenost s dodanim cd0 Stano pred 4 mesiacmi
Prepravná spoločnosť1 Pavol pred 3 rokmi
ewfdewqf0 ????????? ????????? pred 3 rokmi
gps4 svetak3 pred 4 rokmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know