Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 16. augusta 2018, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

gps

Fotografia
PetoF
pred 4 rokmi
noo tak to som prekvapeny z toho co vsetko to dokaze, na zaciatok by som bral iba online zobrazovanie na mape, a vediet kolko najazdia ci neriesia aj nejake sukromne veci na mojich vozidlach a mozno aj pohonne hmoty by boli fajn...

Diskusné príspevky (4)

Fotografia
svetak3
pred 4 rokmi
moja skusenost resp odporucanie http://www.comein.sk/portfolio/gps rozhranie paradne, moznost pridavat moduly, cena super ale co je hlavne dokazu to aj namontovat.
Fotografia
PetoF
pred 4 rokmi
zdravim, rozmyslam nad gps zariadenim pre moju malu pizzeriu v ktorej mam 3 auta na rozvoz...nie som si isty ci mi to stoji za to investovat do gps, ak by ste mali porovnat gps zariadenie s gps v mobile ktore by ste vybrali samozrejme to v mobile by bolo lacnejsie len neviem ci by som ich dokazal vidiet na nejakej aplikacii sucasne, na druhu stranu ak to dam firme mam zaruku ze to bude fungovat a zariadenia budu naistalovane na pevno...mam nejake pochybnosti o zamestancoch tak by som to chcel dat kontrolovat za rady dakujem Peter
Fotografia
svetak3
pred 4 rokmi
Pozdravujem no ano mobilna aplikacia GPS je kvalitna dokonca vas privezie aj na miesto urcenia ale ako pisete mate pizerku a v nej mate 3 auta na rozvoz a nedokazete si to vsetko ustriehnut co sa zrejme asi tyka kilometrov a spotreby tak toto nebudete na telefone vidiet ... gps v mobile vam vytvori prehladne statistiky automaticky mate aj prehlad o vydajoch paliva a prejdenych kilometroch ale to je na dlsiu debatu o gps do autach je kopec funkcii ktore mozte do nich pridat....
Fotografia
maky910
pred 4 rokmi
ahoj Ano na to ti staci gps v aute, staci ak si najdes niekoho kto montuje gps a povies co tam vsetko potrebujes, ohladne vychytavok to je tiez hodne, moznosti je vela povecsine zaklad tvori okamztie zobrazenie vozidla na mape a kniha jazd, dalej su tam moznosti ako identifikacia kazdeho sofera zvlast, ale z toho co si napisal mi pride ze ty prave toto potrebujes kedze na tom aute nejazdis iba ty, a samozrejme dalsie moznosti ako meranie pohonnych latok, meranie teploty, moznost namontovat kameru, mikrofony, otvorit alebo zatvorit na dialku, upozornenie v pripade havarie, vypnutie na dialku az po napojenie na riadiacu jednotku kde sa uz toho co auto prave robi dozvies dost...

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Prepravná spoločnosť1 Pavol pred 3 rokmi
ewfdewqf0 ????????? ????????? pred 3 rokmi
Ako na ceste "ďakujete"?7 Anonym pred 7 rokmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know